Lekarze

STOMATOLODZY:

LEK. STOM. MARIA PANUSZKA – specjalista stomatologii ogólnej, posiada duże doświadczenie zawodowe zarówno w pracy z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za nowymi trendami w stomatologii zwłaszcza z protetyki i stomatologii estetycznej.

LEK. STOM. GABRIELA BIAŁOKUR - członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dzięki swojej wiedzy i oraz ogromowi cierpliwości i spokoju osiąga znakomite rezultaty w bardzo trudnych przypadkach. JeJ siła spokoju "łagodz" najbardziej lękliwych pacjentów w tym dzieci. Zajmuje sie stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz endodoncją pod mikroskopem. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w licznych szkoleniach i konferencjach.

ORTODONTA:

DR N. MED. JUSTYNA PANUSZKA – LANDOWSKA – specjalista ortodoncji, przez wiele lat pracowała w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej, uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu współczesnej ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się prostowaniem ząbków i profilaktyką ortodontyczną u małych pacjentów, z którymi ma bardzo dobry kontakt, ale równocześnie leczeniem aparatami stałymi młodzieży i dorosłych.

CHIRURDZY:

LEK. STOM. KRZYSZTOF GĄSIOROWSKI - chirurg szczękowo-twarzowy, pracownik Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Dla niego żaden ząb mądrości nie stanowi problemu:). Potrafi okiełznać najbardziej lękliwego pacjenta.

LEK. STOM. CEZARY PAŁUCHA - członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza stomatologa, szczególnie "umiłował" sobie implantologię. Uczestniczy w licznych szkoleniach w tej dziedzinie stonatologii również zagranicznych.